Ta strona używa mechanizmu cookies.
Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Działalność zawieszona - brak możliwości zakupu

Kategorie

O nas

Firma Tele 7 rozpoczęła swoją działalność w roku 1992. Początkowo oprócz sprzedaży prowadziłem serwis RTV. Dało to mi bezcenne doświadczenie w kwestii tego czego oczekują ode mnie moi klienci.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dynamicznego rynku, a w szczególności odbiorców detalicznych oraz serwisów RTV, w roku 2002 uruchomiony został sklep internetowy. Natomast od listopada 2014 roku sklep zmienił swoją szatę graficzną oraz otrzymał nowy ,,silnik'' dzięki temu zakupy przez internet stały się dużo łatwiejsze. W moim sklepie znajdą Państwo asortyment stale poszerzany o najnowsze, półprzewodniki i elementy pasywne. Dodatkowo dbam o sukcesywne wzbogacanie oferty o akcesoria z szeroko rozumianej branży elektronicznej jako wynik zacieśniania współpracy z polskimi producentami i dystrybutorami.

Wykorzystanie możliwości technologicznych, wygoda zakupów oraz szeroka i stale aktualna gama produktów to dla mnie ciekawa możliwość zdobycia kolejnego doświadczenia i tym samym poszerzenie obszaru działania.

0,00 zł
  • Wartość netto: 0,00 zł
  • Produktów: 0